Allen & Bradley 700-HB32Z24 Relay Blade Style Plug In In Box
SKU: 120-513
28.00
Add to cart
Contact Us
Description
Ship Estimate
Specifications:
24V , 15A, See Data Photo Attached.
Make An Offer
First Name
Last Name
Email address
Phone Number
Offer Price
Message
Opt in for text Replies/Images
Privacy policy
We'll never share your information with anyone else.
SUBMIT
Previous
Potter & Brumfield KRP14AG 11 Pin Plug In relay 6A 250 VAC
Next
Allen & Bradley 8-591 Plug-In Style Relay For 42MTB Base
We also Recommend
SKU: 120-460
Relays / Timers
Finder 55.34.9.024.0090 Mini Relay Plug In Without Base
CAD
View
Relays / Timers
Bosch 0 332 209 211 Relay 24V For Circuit Switchers
CAD
View
Pilz 773536 PNOZ MO4P Safety Relay 24VDC