Carlo Gavazzi multifunction timer DMB51CM24
SKU: 584-66
99.00
Add to cart
Contact Us
Description
More Info
Ship Estimate
Specifications:
240 V
5 A
.5 HP
Used/Tested
Weight
0.04 lbs
Dimensions
5 × 5 × 5 in
Make An Offer
First Name
Last Name
Email address
Phone Number
Offer Price
Message
Opt in for text Replies/Images
Privacy policy
We'll never share your information with anyone else.
SUBMIT
Previous
ELTE KNS21 top and bottom trimmer
Next
Siemens Siguard 3KT2821-2CB30 Safety relay
We also Recommend
SKU: 120-255
Electrical
Bi-Mec Autotransformer
CAD
View
Electrical
Renishaw ACC 1 Autochange Control Unit
CAD
View
Federal Signal LiteStak Series B 24VDC