BC Bearing Helical Flexible Shaft Coupling W725-10MM-10MM
SKU: 130-279
140.00
Add to cart
Contact Us
Description
Ship Estimate
Specifications:
10MM Dia.
Outside Diameter 25mm
Brand New in Original packing.
Make An Offer
First Name
Last Name
Email address
Phone Number
Offer Price
Message
Opt in for text Replies/Images
Privacy policy
We'll never share your information with anyone else.
SUBMIT
Previous
Beaver 10 KVA 600 - 480 V Transformer
Next
CNI Lada Line Adapter Unit RS 232 COD 38001100
We also Recommend
SKU: 658-1027
Machine Parts
Smith Tool Quick Change Tap Adapter
CAD
View
Machine Parts
Eurobex J&B box Type 1c/w hinge
CAD
View
Hydraulic Controlers /Daman block
Manual Pulse Generator
Biesse Edgebander Glue-Pot Heating Sticks 13x115mm