BC Bearing Helical Flexible Shaft Coupling W725-10MM-10MM
SKU: 130-279
100.80
Add to cart
Contact Us
Description
Ship Estimate
Specifications:
10MM Dia.
Outside Diameter 25mm
Brand New in Original packing.
Make An Offer
First Name
Last Name
Email address
Phone Number
Offer Price
Message
Opt in for text Replies/Images
Privacy policy
We'll never share your information with anyone else.
SUBMIT
Previous
Beaver 10 KVA 600 - 480 V Transformer
Next
CNI Lada Line Adapter Unit RS 232 COD 38001100
We also Recommend
SKU: 658-828
Machine Parts
Hydraulic pump & control valve
View
Machine Parts
Biesse Resistor 2122A0030-1 Heating Element
View
THK Precision linear slides and HSR30HTR Trucks ( one pair)
Metal enclosure c/w hinge& connection strips
Glue-Pot Heating Sticks 12.5x150mm